Z MAT ISLAK ZEMİN PASPASI 5mmx120cmx15m

Z MAT ISLAK ZEMİN PASPASI 5mmx120cmx15m (Z5MM12015)

Marka : DERİN HAVUZ
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 275,00 €  + KDV
İndirimli : 206,25 €  + KDV
KDV Dahil : 243,37 €
TL Fiyat : 1.484,31 TL(KDV Dahil)

Z MAT ISLAK ZEMİN PASPASI 5mmX120cmX15m

Adet :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

HAVUZ KENAR KAYMAZLARI
 
5MM X 120CM X15MT
1 RULO 18 M2
 
MAVİ - SİYAH - KIRMIZI - YEŞİL
 
Z MAT yada PETEK Yolluklar diye bilinen, 5mm ve 8mm Kalınlıklarında, Dış Mekanlarda Yolluk yada Dış Mekan Paspası olarak kullanılan Sıyırgaç özelliğe sahip arası gözenekli PVC Paspas, Yolluk grubundandır.
 
Kullanım yerlerine ve Kullanım yoğunluğuna göre kalınlık, değişkenlik gösteren, aynı zamanda Kırmızı, Yeşil, Mavi, Gri, Siyah gibi renkleri bulunan,  Mantar, klor, küf, vücut yağları, ultraviole ışınları, dezenfektan ürünler ve yoğun kullanım koşullarına karşı dayanıklıdır. İç ya da dış mekanda kullanıma uygundur, temiz ve hijyenik bir ortam oluştururular.
 
Gözenekli dokuları; çamur, toz gibi ve benzeri kirleticileri tutarak, iç mekanlara taşınmalarına engel olur. bu manada iç mekan da ve dış mekanda güvenle yolluk olarak kullanılmaktadır.
 
Ayakkabı kullanılan yerlerde kaydırmaz özelliği ve ayakkabı taban sıyırma temizliği, su tutma özelliği bulunan diğer taraftan Spor Salonları, SPA, Seramik kaplı alanlarda, Havuz kenarlarında Uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdendir. Islak zeminlerde kaymayı önleyen, Yüzeyin her zaman kuru ve temiz kalmasını sağlar, kayma riskini önleyen, güvenli ve konforlu bir yürüme alanı sağlarlar.


Benzer Ürünler