GRANÜL KLOR %56 - 10 KG (GC56-10CP)

Marka : CLEAN POOL
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : €52,80  + KDV
İndirimli : €26,40  + KDV
KDV Dahil : ₺236,47
TL Fiyat : ₺236,47(KDV Dahil)

GRANÜL KLOR %56 - 10 KG - YÜZME HAVUZLARI İÇİN RUTİN KULLANIM DEZENFEKTAN AJANI

:

 

%56 -GRANÜL KLOR 10 KG -CP

%56 yoğunlukta stabilize, granül şeklinde diklor'dur. pH değeri nötürdür. Hızlı çözünür özelliği ile isteğe bağlı şoklama için de kullanılabilir.


Dezenfkesiyon/Oksidasyon:
Yüzme havuzu bakteri ve mantar gibi mikroorganizmalar için de ideal yaşam şartlarına haiz bir ortamdır. Bakteri ve mantarların yalnızca küçük bir kısmı hastalık yapıcı olmasına ve havuza girenler için bir enfeksiyon tehlikesi oluşturmasına karşın, zararsız bakteriler ve mantarlar dahi geniş çapta üremeleri halinde havuzda ince tortulara yol açabilir ve aşırı durumlarda suyun bulanmasına neden olabilirler. Sonuç olarak mikroorganizmaları öldürecek, yani suyu dezenfekte edecek etkili bir yolun bulunması son derece gereklidir. Klor yalnızca bakteri öldürücü bir etkiye sahip değildir. Yanma olayına eşdeğer bir işlem olan oksidasyon yoluyla, havuza girenlerin ister istemez havuz suyuna kattıkları filtre edilemeyen ve bakterilerle mantarlar için ideal bir besin ortamı oluşturan kirleri de yakarak  yok eder.


Kulanım Şekli:

Günlük olarak havuza dökülür. Günde her 100m3 için 100-200 gr yeterlidir.
Umumi veya kalabalık havuzlarda kullanım: Günlük olarak havuza dökülür. Günde her 100m3 için 400-500 gr kullanılmalıdır.
Şoklama amaçlı kullanım: Havuzun bakımsız kaldığı veya klorun yok olduğu zamanlarda 100m3 başına günlük kullanım miktarının 2 katı kadar havuz üzerine serpilir. Şoklama işleminden sonra havuza girmeden önce 8-10 saat beklenmelidir.

Benzer Ürünler